Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Auto pomoc – Warszawa

Warto mieć na stałe w telefonie zapisany numer, pod który można zagłosić się po pomoc w razie awarii samochodu w trasie. Kierowcy nierzadko bagatelizują ten problem, zdając sobie sprawę z braku dostępu do pomocy dopiero w przypadku awarii czy wypadku. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą auto pomoc Warszawa.

Oferta serwisu drogowego

Auto pomoc Warszawa to profesjonalny serwis drogowy. Oferta naszego warszawskiego auto serwisu obejmuje usługi w zakresie holowania samochodów, zarówno osobowych jak i ciężarowych i dostawczych, fachową pomoc drogową, transport takich pojazdów jak wózek widłowy i różnego rodzaju maszyny budowlane. Transportujemy także samochody powypadkowe. W ofercie znajdziecie Państwo także naprawy samochodów dostawczych oraz osobowych. Zajmujemy się również wyciąganiem pojazdów z rowów i poboczy, pomagamy w ponownym uruchomieniu po jego usterce, sporządzamy fotograficzną dokumentację zdarzenia (np. wypadku), a także współpracujemy z rzeczoznawcami. Świadczymy także drobne usługi typu wymiana koła w samochodzie, czy dowóz paliwa. Podejmujemy się także wykonania drobnych napraw na drodze. Dysponujemy najwyższej klasy pojazdami holowniczymi, które spełniają wszystkie niezbędne krajowe, a także europejskie normy. Wysokiej klasy pojazdy oraz doświadczona, wykwalifikowana kadra, gwarantują bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług, a także ich najwyższą jakość.

auto pomoc warszawa, współpracując ze stacjami obsługującymi samochody, mamy w swojej ofercie także blacharstwo, lakiernictwo, diagnostykę oraz serwisowanie silnika, sprawdzenie i ewentualne naprawy układu kierowniczego i hamulcowego, wymianę ojej i innych płynów eksploatacyjnych oraz filtrów, wymianę świec, naprawę układu elektrycznego, wymianę części hamulcowych (klocków i szczęk), regulację układu zapłonowego, wymianę akumulatorów a także czynności naprawcze zawieszenia. Ponadto dysponujemy strzeżonym całodobowym parkingiem.