gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Auto pomoc – Warszawa

Warto mieć na stałe w telefonie zapisany numer, pod który można zagłosić się po pomoc w razie awarii samochodu w trasie. Kierowcy nierzadko bagatelizują ten problem, zdając sobie sprawę z braku dostępu do pomocy dopiero w przypadku awarii czy wypadku. Zachęcamy zatem do zapoznania się z ofertą auto pomoc Warszawa.

Oferta serwisu drogowego

Auto pomoc Warszawa to profesjonalny serwis drogowy. Oferta naszego warszawskiego auto serwisu obejmuje usługi w zakresie holowania samochodów, zarówno osobowych jak i ciężarowych i dostawczych, fachową pomoc drogową, transport takich pojazdów jak wózek widłowy i różnego rodzaju maszyny budowlane. Transportujemy także samochody powypadkowe. W ofercie znajdziecie Państwo także naprawy samochodów dostawczych oraz osobowych. Zajmujemy się również wyciąganiem pojazdów z rowów i poboczy, pomagamy w ponownym uruchomieniu po jego usterce, sporządzamy fotograficzną dokumentację zdarzenia (np. wypadku), a także współpracujemy z rzeczoznawcami. Świadczymy także drobne usługi typu wymiana koła w samochodzie, czy dowóz paliwa. Podejmujemy się także wykonania drobnych napraw na drodze. Dysponujemy najwyższej klasy pojazdami holowniczymi, które spełniają wszystkie niezbędne krajowe, a także europejskie normy. Wysokiej klasy pojazdy oraz doświadczona, wykwalifikowana kadra, gwarantują bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług, a także ich najwyższą jakość.

auto pomoc warszawa, współpracując ze stacjami obsługującymi samochody, mamy w swojej ofercie także blacharstwo, lakiernictwo, diagnostykę oraz serwisowanie silnika, sprawdzenie i ewentualne naprawy układu kierowniczego i hamulcowego, wymianę ojej i innych płynów eksploatacyjnych oraz filtrów, wymianę świec, naprawę układu elektrycznego, wymianę części hamulcowych (klocków i szczęk), regulację układu zapłonowego, wymianę akumulatorów a także czynności naprawcze zawieszenia. Ponadto dysponujemy strzeżonym całodobowym parkingiem.