gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Dobry detektyw cechuje się zmysłem obserwacji, cierpliwością

Dobry detektyw cechuje się zmysłem obserwacji, cierpliwością, zdolnością logicznego myślenia oraz umiejętnością rozwiązywania zawiłych problemów. Jeżeli uważasz, że nadawałbyś się do pracy profesjonalnego detektywa zastanów się nad zdobyciem licencji.

Detektyw chcący pracować w agencji policji śledczej lub prywatnym biurze musi otrzymać zgodę Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji, którą jest licencja detektywistyczna. Przyszły detektyw musi spełniać pewne wymagania. Między innymi musi być obywatelem Polski lub innego kraju członkowskiego UE, musi mieć powyżej 21 lat oraz posiadać minimum średnie wykształcenie. Jeżeli chcesz zajmować się rozwiązywaniem detektywistycznych zagadek, nie możesz być karany, musisz przejść odpowiednie badania psychologiczne oraz uzyskać pozytywną opinię Powiatowego Komendanta Policji.

Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania, możesz zapisać się na szkolenie z podstaw prawnych takich zagadnień jak: ochrona danych osobowych, ochrona informacji niejawnych, prawa i obowiązki detektywa. Zapraszamy na stronę zostandetektywem.pl, na której możesz zapoznać się z ofertą szkoleń obejmujących powyższe zagadnienia. Zajęcia prowadzone są przez detektywów z wieloletnim doświadczeniem, którzy w sposób jasny potrafią przedstawić powyższe reguły i zasady. Kurs kończy się egzaminem potwierdzającym znajomości przedstawionych wiadomości. Uczestnik, kończący kurs z pozytywnym wynikiem otrzymuje certyfikat, dzięki któremu może ubiegać się o licencję detektywistyczną.

Na stronie zostandetektywem.pl znajduje się również oferta szkoleń dla detektywów posiadających już licencję. Podczas tego rodzaju kursów, uczestnicy poznają praktyczne metody i techniki, które są wykorzystywane w działaniach terenowych, czyli podczas obserwacji. Zdobyta wiedza może być wykorzystywana w praktycznych ćwiczeniach, podczas których kursanci wykorzystują zdobyte umiejętności i są poddawani ocenie. Rozwijaj swoje umiejętności i już dziś zapisz się na kurs dla detektywów!