gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Instalacja domofonu

instalacja domofonu to jedna z wielu usług montażowych, jakie oferuje Państwu nasza firma. Z powodzeniem dokonujemy instalacji wszelkiego rodzaju domofonów w blokach mieszkalnych, na zlecenia wspólnot mieszkaniowych, a domach jednorodzinnych, a także w budynkach przemysłowych i publicznych. Zajmujemy się instalacja domofonu, od tych mających najprostszą konstrukcję, po najbardziej rozbudowane i nowoczesne wideodomofony.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Współpracujemy z dobrze wykwalifikowanymi monterami i fachowcami, którzy służą profesjonalną poradą, co do doboru domofonu. Montowane prze naszą firmę urządzenia są wysokiej jakości, pochodzą od wiodących producentów. Termin realizacji zlecenia staramy się dopasować do klienta. Oferowane przez nas usługi są wykonywane szybko i sprawnie, a przy tym, rzetelnie i profesjonalnie.

Nasi specjaliści przyjmują zlecenia instalacji domofonów analogowych, z różną ilością przewodów, cyfrowych, a także raczej sprawdzających się przy domach jednorodzinnych wideodomofonów czy bramofonów. Domofony cyfrowe są znacznie nowocześniejsze, wprowadzają szereg nowości, jak np. cyfrowa klawiatura umożliwiająca wpisanie wybranego numeru lokalu bez konieczności. Gwarantuje to minimalizm urządzenia, ponieważ nie ma potrzeby instalowania na zewnątrz bloku mieszkalnego rozbudowanego panelu z osobnym przyciskiem przeznaczonym dla każdego mieszkania. Ponadto, domofony cyfrowe dają możliwość otwierania drzwi za pomocą specjalnego kodu liczbowego, a to znaczy, że wejście dl klatki schodowej nie wymaga używania klucza. Cyfrowe urządzenia, wbrew wielu możliwościom, jakie oferują swoim użytkownikom, wcale nie są skomplikowane. Wręcz przeciwnie, mają one bardzo prostą konstrukcję i są proste w montażu.

Poza montażem domofonów i wideodomofonów, oferujemy także naprawę tych urządzeń. Szybko i sprawnie usuwamy każdą zgłoszoną usterkę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.