gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Koce dla małych gwiazdeczek – potrzebny atrybut naszego malucha

Każdy z nas będąc dzieckiem miał swój kocyk, który chronił przed potworami z szafy i wzmacniał w niedyspozycji. Twoje dziecko także winno mieć swojego obrońcę w postaci kawałka produktu, który go ogrzeje. W stosunku do tego, czy Twojej pociesze jest często zimno względnie czy non stop jej gorąco, dopasuj odpowiedni koc.

Kocyki dla dzieci znajdziesz na tinystar.pl- sklepie dla rodzicieli, którzy szukają stosownych składników, wskazanych każdemu dziecku. W ofercie tego sklepu internetowego znajdziecie kocyki z polaru minky oraz dresówki. Możecie wybierać pomiędzy wersją letnią jak i zimową. W czulszych kocykach znajduje się antyalergiczna włóknina, dzięki z jakiej przyczyny z takiego kocyka może pewnie korzystać każde dziecko, w szczególności te, u którego stwierdzono alergię. Dla starszych berbeci Tinystar spreparowało kocyki dla dzieci w gabarycie L, a więc 100x145cm. Można go wykorzystywać nie tylko jako koc, dostarczający ciepło, jak również jako narzutę na posłanie Twojej pociechy.

Jeśli część z Was nie wie, czym różnią się towary, z których pozostały sporządzone kocyki dla dziecii, na pewno interpretujemy! Polar minky to polar prasowany, który posiada specyficzną strukturę. Dla osesków taki pled będzie pomocą w ich rozwoju. Najmniejsze dzieciaki poznają glob przez dotyk, a niekonwencjonalna struktura kocyka umocni ich zdolności ręczne. Dresówka przeciwnie zaś to najdroższy w dotyku towar. Jego nazwa powinna zaraz skojarzyć się Państwu z najporęczniejszym kostiumem, a więc dresem. Koce te w dotyku niezwykle przypominają jak najbardziej dres.

Obie edycje kocyków wyłącznie z jednej strony mają dresówkę lub polar. Druga strona koca skonstruowana jest ze stuprocentowej, miłej w dotyku bawełny. Na tinystar.pl możecie decydować się na spośród zamożnej oferty, w której występują wysokiej jakości kocyki w wielorakich odcieniach, z ciekawymi nadrukami. Kolory niebieski, pąsowy czy też zielony świetnie kontrastują z drugą, szarą stroną, na której znajdziecie wzorce gwiazdek, groszków, chmurek, a także wąsów.