Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Komfort i bezpieczeństwo usług gabinetu dentystycznego

Dentysta Ursus to kadra najlepiej wykwalifikowanych stomatologów. Nasi dentyści podchodzą do swej pracy z niebywałym szacunkiem oraz oddaniem. Jako, że pragną być coraz lepsi w swoim zawodzie, biorą udział w szkoleniach zawodowych oraz specjalistycznych sympozjach, gdzie mogą wymienić się doświadczeniem z najlepszymi specjalistami stomatologami. Gabinet dentystów z Ursusa wyposażony jest sprzęt doskonałej jakości i wysokiej klasy. Także materiały używane podczas wykonywania zabiegów są na najwyższym poziomie.

Co posiada w swojej ofercie dentysta ursuowski

Oferujemy naszym klientom profilaktyczne podejście moich uzębienia. Uczymy jak fachowo dbać o zęby, zwłaszcza te nadwrażliwe lub uszkodzone. Białe i naturalnie piękne uzębienie to efekt starań i regularnego szczotkowania. Doradzamy klientom w kwestii doboru odpowiedniej dla danego uzębienia pasty oraz płynu pozwalającego zachować świeżość i higienę jamy ustnej. Oferujemy także dbanie o zęby dziecięce – pedodoncja oraz stomatologia dziecięca. Nasi fachowcy zadbają o estetykę uzębienia proponując laserowe, albo bardziej tradycyjne wybielanie – także martwych – zębów. W razie braków w uzębieniu, nasi dentyści doradzą, jakiemu zabiegowi się poddać, jak bezpiecznie i trwale wypełnić ubytki, albo na jaki implant się zdecydować.

W razie konieczności, nasi specjaliści doradzą jedno z dostępnych rozwiązań protetyki.

Ma ona za zadanie znacznie poprawić estetykę zębów i ich ogółu. W ramach protetyki wykonuje się licówki, korony, mosty, wkłady oraz protezy stanowiące ostateczność. Specjalizujemy się ponadto w leczeniu kanałowym, które choć nie jest krótkie, stanowi ważny element stomatologii. Endodoncja to usuwanie martwej miazgi z kanału dentysta ursus.

Prowadzimy także wykonywanie zdjęć rentgenowskich bezpieczną cyfrową metodą, która wykorzystuje znacznie mniejszą dawkę promieniowania, aniżeli metoda standardowa.