gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Komfort i bezpieczeństwo usług gabinetu dentystycznego

Dentysta Ursus to kadra najlepiej wykwalifikowanych stomatologów. Nasi dentyści podchodzą do swej pracy z niebywałym szacunkiem oraz oddaniem. Jako, że pragną być coraz lepsi w swoim zawodzie, biorą udział w szkoleniach zawodowych oraz specjalistycznych sympozjach, gdzie mogą wymienić się doświadczeniem z najlepszymi specjalistami stomatologami. Gabinet dentystów z Ursusa wyposażony jest sprzęt doskonałej jakości i wysokiej klasy. Także materiały używane podczas wykonywania zabiegów są na najwyższym poziomie.

Co posiada w swojej ofercie dentysta ursuowski

Oferujemy naszym klientom profilaktyczne podejście moich uzębienia. Uczymy jak fachowo dbać o zęby, zwłaszcza te nadwrażliwe lub uszkodzone. Białe i naturalnie piękne uzębienie to efekt starań i regularnego szczotkowania. Doradzamy klientom w kwestii doboru odpowiedniej dla danego uzębienia pasty oraz płynu pozwalającego zachować świeżość i higienę jamy ustnej. Oferujemy także dbanie o zęby dziecięce – pedodoncja oraz stomatologia dziecięca. Nasi fachowcy zadbają o estetykę uzębienia proponując laserowe, albo bardziej tradycyjne wybielanie – także martwych – zębów. W razie braków w uzębieniu, nasi dentyści doradzą, jakiemu zabiegowi się poddać, jak bezpiecznie i trwale wypełnić ubytki, albo na jaki implant się zdecydować.

W razie konieczności, nasi specjaliści doradzą jedno z dostępnych rozwiązań protetyki.

Ma ona za zadanie znacznie poprawić estetykę zębów i ich ogółu. W ramach protetyki wykonuje się licówki, korony, mosty, wkłady oraz protezy stanowiące ostateczność. Specjalizujemy się ponadto w leczeniu kanałowym, które choć nie jest krótkie, stanowi ważny element stomatologii. Endodoncja to usuwanie martwej miazgi z kanału dentysta ursus.

Prowadzimy także wykonywanie zdjęć rentgenowskich bezpieczną cyfrową metodą, która wykorzystuje znacznie mniejszą dawkę promieniowania, aniżeli metoda standardowa.