Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Lata 60 w aranżacji domu

Aranżacja wnętrz w stylu vintage pokazuje, że dobry design nigdy się nie starzeje. Przeciwnie z czasem nabiera wartości. Styl vintage pasuje do każdego wnętrza. Ponadczasowość dobrze zaprojektowanych przedmiotów gwarantuje , że nigdy nie wyjdą z mody. I że warto je eksponować, wprowadzając styl vintage do naszych wnętrz. Design lata 60 jest bardzo modny w dzisiejszych czasach.

Duch czasu w mieszkaniu.

Aranżacja wnętrz w stylu vintage ma wielu zwolenników. Lata 50., 60. i 70. to najlepszy czas dla polskiego designu. Przedmioty codziennego użytku z tamtych lat, takie jak ceramika, meble czy oświetlenie, charakteryzują się przemyślaną koncepcją wykonania. Projekty ówczesnych przedmiotów są niezwykle dopracowane ciekawe, funkcjonalne, proste i estetyczne. Cechy te świadczą o ich ponadczasowości, tak istotnej podczas aranżacji wnętrz w stylu vintage. design lata 60 jest bardzo dziś modny. Chcąc wprowadzić styl vintage do wnętrza, zacząć należy od wnikliwej obserwacji otoczenia i poszukania przedmiotów retro. Każdy z nas ma w domowej piwnicy czy garażu ukryte skarby z dawnych lat, które po oczyszczeniu lub przy właściwej ekspozycji nabiorą niepowtarzalnego charakteru. W jaki sposób przemycić styl vintage w aranżacji wnętrza? Zacznijmy od tego, co mamy na wyciągnięcie ręki.

W prawie każdym domu znajdzie się wazon lub niewielki „\. . Grube szklanki „musztardówki” czy zapomniane przez lata syfony, z łatwością odnajdziemy w sklepach, reaktywujących kult dawnych przedmiotów. Jeszcze tylko swobodne, nonszalanckie wkomponowanie tych elementów vintage w otoczenie i mamy zarys stylu vintage w naszym wnętrzu. design lata 60 pozwala na użycie różnorodnych przedmiotów, które wyszły z mody. Podążając konsekwentnie regułami stylu vintage w aranżacji wnętrz, możemy w równie prosty sposób urządzić dowolne pomieszczenie. Jeśli nie posiadamy w domowych składzikach starych foteli, krzeseł czy stołów, wystarczy wybrać się na najbliższy pchli targ i wybrać coś wyjątkowego do późniejszej renowacji.