gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Lata 60 w aranżacji domu

Aranżacja wnętrz w stylu vintage pokazuje, że dobry design nigdy się nie starzeje. Przeciwnie z czasem nabiera wartości. Styl vintage pasuje do każdego wnętrza. Ponadczasowość dobrze zaprojektowanych przedmiotów gwarantuje , że nigdy nie wyjdą z mody. I że warto je eksponować, wprowadzając styl vintage do naszych wnętrz. Design lata 60 jest bardzo modny w dzisiejszych czasach.

Duch czasu w mieszkaniu.

Aranżacja wnętrz w stylu vintage ma wielu zwolenników. Lata 50., 60. i 70. to najlepszy czas dla polskiego designu. Przedmioty codziennego użytku z tamtych lat, takie jak ceramika, meble czy oświetlenie, charakteryzują się przemyślaną koncepcją wykonania. Projekty ówczesnych przedmiotów są niezwykle dopracowane ciekawe, funkcjonalne, proste i estetyczne. Cechy te świadczą o ich ponadczasowości, tak istotnej podczas aranżacji wnętrz w stylu vintage. design lata 60 jest bardzo dziś modny. Chcąc wprowadzić styl vintage do wnętrza, zacząć należy od wnikliwej obserwacji otoczenia i poszukania przedmiotów retro. Każdy z nas ma w domowej piwnicy czy garażu ukryte skarby z dawnych lat, które po oczyszczeniu lub przy właściwej ekspozycji nabiorą niepowtarzalnego charakteru. W jaki sposób przemycić styl vintage w aranżacji wnętrza? Zacznijmy od tego, co mamy na wyciągnięcie ręki.

W prawie każdym domu znajdzie się wazon lub niewielki „\. . Grube szklanki „musztardówki” czy zapomniane przez lata syfony, z łatwością odnajdziemy w sklepach, reaktywujących kult dawnych przedmiotów. Jeszcze tylko swobodne, nonszalanckie wkomponowanie tych elementów vintage w otoczenie i mamy zarys stylu vintage w naszym wnętrzu. design lata 60 pozwala na użycie różnorodnych przedmiotów, które wyszły z mody. Podążając konsekwentnie regułami stylu vintage w aranżacji wnętrz, możemy w równie prosty sposób urządzić dowolne pomieszczenie. Jeśli nie posiadamy w domowych składzikach starych foteli, krzeseł czy stołów, wystarczy wybrać się na najbliższy pchli targ i wybrać coś wyjątkowego do późniejszej renowacji.