gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Odpowiedź na potrzeby rodziców

Rodzic przed wybraniem odpowiedniego przedszkola dla własnego dziecka stara się porównać ofertę i zestawić ze sobą różne propozycje na rynku. A konkurencja wśród przedszkoli w miastach jak Warszawa, faktycznie jest bardzo duża. Naturalnie rodzice cieszą się głównie z tego, że wybrane przez nich przedszkole na Ursynowie spełnia najwyższe standardy jeśli chodzi o kadrę nauczycielską. Ostatecznie przedszkole na Ursynowie, tak samo jak w całej Polsce czy na całym świecie, ma za zadanie przygotować małe dzieci do socjalizacji, a także trudów szkoły podstawowej.

Przyswojenie podstawowych umiejętności manualnych, nauka rytmiki czy podstaw języków obcych – to w wieku od trzech do sześciu lat bardzo kluczowy element, którego najlepiej dopilnować potrafią doświadczeni i odpowiednio wyedukowani pedagodzy. Są jednak i takie czynniki w funkcjonowaniu przedszkola, które nie wynikają bezpośrednio z umiejętności pedagogów.

Rozwijanie oferty przedszkola

Prywatne przedszkole na ursynowie musi rywalizować z innymi prywatnymi ośrodkami i każde zapisane gdzieś indziej dziecko to spora strata dla budżetu takiego przedszkola.

Dlatego właściciele przedszkoli starają się zrobić wszystko, aby to właśnie ich propozycja edukacyjna najszybciej wygrywała zainteresowanie rodziców. Można to osiągnąć prostymi i oczywistymi zabiegami, które jednak są kosztowne i wymagają inwestycji, także budowlanych, a są to:

nowoczesne, bezpieczne, monitorowane i wykonane z atestowanych materiałów oraz sprzętów, place zabaw – przeważnie muszą być bardzo wielofunkcyjne, zachęcające do rekreacji oraz zlokalizowane na świeżym powietrzu

duże, przestronne i nowocześnie wyposażone sale edukacyjne, w których prowadzone są zajęcia z poszczególnych programów – odpowiednie instrumenty w klasie muzycznej czy dużo przestrzeni do ruchu w ramach zajęć tanecznych i rytmicznych

własna odpowiednio wyposażona kuchnia z doświadczonymi kucharzami mającymi dostęp do najlepszych składników spożywczych, gotujący na miejscu naturalne i pełnowartościowe dania dla wychowanków.