gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Przydatność pożyczek pod zastaw nieruchomości

Pożyczka pod zastaw nieruchomości przydaje się nam w momencie, kiedy potrzebujemy większej sumy pieniędzy, niż ta, na którą moglibyśmy liczyć podejmując starania o otrzymanie innego rodzaju pożyczki. Popularne obecnie chwilówki opiewają zwykle na mniejsze sumy pieniędzy, które mogą nam pomóc jedynie w sytuacji, gdy chcemy dokonać zakupu nowej baterii do łazienki lub wziąć na raty nową lodówkę. Natomiast większe kwoty pożyczek zwykle przeznaczamy na kupno telewizora czy motoru na podstawie dokonania jednej wpłaty, a nie wielomiesięcznych rat. Natomiast pożyczka wzięta pod zastaw nieruchomości może się sprawdzić w sytuacji, gdy nie posiadamy tak dobrze płatnej pracy, która pozwoliłaby nam na otrzymanie zwykłej, dużej pożyczki, ale będziemy mogli otrzymać pożyczkę celową przeznaczaną na kupno mieszkania czy budowę domu albo jego generalny remont. pożyczka pod zastaw nieruchomości zostanie nam przyznana w momencie, kiedy wycena naszego mieszkania lub domu pokaże, że jego wartość rynkowa jest na tyle wysoka, że w razie braku jej spłaty bank będzie mógł odzyskać swoje pieniądze na zasadzie sprzedaży naszej nieruchomości, do której prawa otrzymał.

Ponieważ pożyczka pod zastaw nieruchomości jest pożyczką celową, to jej wysokość zwykle jest wyższa od wielkości zwykłej pożyczki i ustalana na podstawie naszego wniosku pożyczkowego, przedstawionego przez nas kosztorysu prowadzonej inwestycji oraz wyceny naszej nieruchomości. Dlatego może się zdarzyć, że uda się nam uzyskać większą sumę pieniędzy od tej, o którą wnioskowaliśmy i będziemy mogli spokojniej myśleć o powodzeniu naszego planu inwestycyjnego.

Warto jedynie przed wyborem konkretnej pożyczki sprawdzić jej oprocentowanie i warunki spłaty żeby nie okazało się, że zostaniemy zaskoczeni przez jakieś szybko naliczające się, wysokie odsetki, które będą generowały dodatkowe koszty. Na pewno każdy z nas będzie chciał uniknąć takiej sytuacji i spłacić jedynie uczciwą pożyczkę. Dlatego najbardziej bezpieczna jest pożyczka pod zastaw nieruchomości udzielana na warunkach bankowych.