Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Sklep internetowy – logistyka

Zarządzanie sklepem internetowym nie jest łatwym zadaniem. Na pewno trzeba będzie walczyć o każdego klienta, a zatem to zajmie nam wiele czasu. Jeśli go nie mamy to tym bardziej będzie problem żeby udało nam się wysyłać na czas przesyłki. Ma to przecież bardzo duże znaczenie, bo dzisiaj klient, który zamawia chciałby przesyłkę tego samego dnia. Oczywiście to nie jest możliwe, ale jeśli spóźniamy się z przesyłką to niestety, ale nie można liczyć na to, że nasz sklep będzie miał dobre opinie. Jeśli nie radzimy sobie z tym to logistyka e-commerce nam w tym pomoże. Wybieramy firmę, która ma w ofercie logistykę i sprawdzamy czy to jest coś dla nas. Na pewno w takiej firmie maja magazyn, a zatem nie ma żadnego problemu żeby można było tam przechowywać towar. Płacimy za metr sześcienny, który jest nam potrzebny żeby taki towar zmieścić. Najczęściej jest to kilka złotych za każdy dzień. Nie jest to dużo, bo jeśli towar jest drogi i wejdzie go na paletę bardzo dużo to tym bardziej jest to dla nas opłacalne.

Czym jeszcze zajmie się firma?

Nie tylko przechowywanie towaru zajmuje się taka firma. To są kompleksowe usługi polegające na tym, że firma pakuje paczki, przygotowuje dokumentacje i wysyła pod wskazany adres. Jak widać logistyka e-commerce to odciążenie naszej pracy, a co za tym idzie więcej czasu na to żebyśmy mogli zacząć zajmować się klientami?

Klient będzie zadowolony, jeśli otrzyma od sklepu szybko towar, a właśnie logistyka e-commerce się tym zajmie. Cena za całą usługę jest naprawdę bardzo niska i o wiele taniej jest skorzystać z usług takiej firmy niż zatrudniać na stałe pracownika, który ma nam paczki paskować i wysyłać. Można sobie to szybko przeliczyć. Wystarczy skontaktować się z firmą i sprawdzić, jakie ma ceny, a wtedy szybko wyliczmy sobie ile może nas to kosztować. Coraz więcej sklepów internetowych dowiaduje się właśnie o takiej opcji i starają się z niej skorzystać. To ułatwia każdemu pracę, dlatego taka forma jest polecana i tym dużym sklepom i tym małym.