Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Studia podyplomowe

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz, jaki kierunek studiów powinieneś obrać i który z nich będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni, zastanów się nad Administracją. Administracja nieruchomości warszawa, wszystkie procesy związane z tą dziedziną jak i obrót oraz pośredniczenie w działaniach dążących do kupna i sprzedaży nieruchomości będzie należało do zakresu wiedzy, jaką zdobędziesz na tym kierunku.

Administracja i obrót nieruchomościami

Zasady funkcjonowania rynku nieruchomości, wiedza oraz umiejętności z dziedziny administrowania nieruchomościami stanowią główny cel tej specjalności. Administracja nieruchomości warszawa to jedna z tych umiejętności, która szczególnie przyda się na tym kierunku. Poza tym bardzo ważna jest również znajomość problematyki prawno-ekonomicznej, planowanie i gospodarowanie przestrzenne, podstawowa znajomość pojęć z zakresu geodezji i gospodarki nieruchomościami. Zdobywając tę wiedzę oraz ważne doświadczenie w tej dziedzinie, możemy pracować zarówno na płaszczyźnie publicznej, jak i prywatnej, która związana jest w znacznym stopniu z zarządzaniem nieruchomościami oraz prowadzeniem i pilnowaniem procesów inwestycji budowlanych. Warto zwrócić uwagę na to, iż kończąc studia na kierunku Administracja mamy ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o perspektywy zawodowe. Studenci bowiem są idealnie przygotowani pod kątem zarówno praktycznym jak i merytorycznym do podjęcia pracy w tym zawodzie. Mogą oni pracować w różnego rodzaju firmach developerskich, a także w jednostkach organizacyjnych administracji samorządowej jak i rządowej.

Stanowiska, na jakie mogą aplikować studenci, mający w małym paluszku taki temat jak wspomniana wyżej administracja nieruchomości warszawa, ich obrót oraz wszelkie procesy z nimi związane, to: specjalista ds. zagospodarowania i planowania przestrzennego, zarządca nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy czy pośrednik nieruchomości. Jak widać polski rynek oferuje wachlarz możliwości dla młodych ludzi, chcących zrobić karierę w zawodzie, w którym kształcili się przez długi okres czasu.