gniazdko dla noworodka

gniazdko dla noworodka

Bezpieczne pieluszki dla Twojego dziecka Gniazdko można prać w pralce w 30 stopniach bez wirowania. Próbowałam podkładać mu pod bok zrolowany ręcznik, poduszkę, a nawet wykorzystać specjalne gniazdko dla wcześniaków, ale utrzymywały More »

gniazdko dla niemowlaka

gniazdko dla niemowlaka

Jabłko obrać, pokroić na cząstki, usunąć gniazdo nasienne, każdą cząstkę pokroić na plasterki a plasterki rozłożyć na cebuli. Sprzedam kury nioski odchowane w wieku 14- do 22 tygodni Transport powyżej 150 sztuk More »

Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

 

Tanie usługi pogrzebowe

Na każdą uroczystość, jaką tylko chcemy zorganizować, musimy przeznaczyć pewną kwotę pieniędzy. Niestety, nawet pogrzeb może nas sporo kosztować, jeśli źle go zaplanujemy i weźmiemy pod uwagę wyłącznie te najdroższe usługi pogrzebowe. Nie powinniśmy tak robić, nawet ze względu na to, że pogrzeb ma dla nas ogromne znaczenie. Skoro i tak nie dysponujemy zbyt dużym budżetem, postarajmy się skorzystać z jak najtańszych usług, które są nam potrzebne.

Które zakłady zaoferują nam najtańsze usługi?

Oczywiście będziemy musieli skorzystać przynajmniej z kilku, o ile nie kilkunastu usług. Na samym początku na pewno zadbamy o to, by w sposób bezpieczny przetransportować zwłoki do kaplicy. A skoro wiemy, gdzie znajdują się zwłoki, spróbujmy znaleźć firmę działającą wokół takiego miejsca. Możemy również poszukać jej w swoim mieście, by zaoszczędzić nieco na samym transporcie. Dodatkowo, jeśli skorzystamy z usług właśnie takiej firmy, nie wydamy zbyt wiele pieniędzy również na nasz dojazd do danego zakładu. Będziemy mogli dojść do niego na piechotę i w każdym momencie omówić szczegóły różnych prac. Zorientujmy się również, które usługi pogrzebowe są nam kompletnie niepotrzebne. Nie musimy przecież zamawiać wyrobienia aktu zgonu, bo sami możemy go zdobyć, jeśli tylko się tym zajmiemy. Każda, dodatkowa suma pomoże nam później zorganizować sam pogrzeb, który powinien być najważniejszy.

Rozłożenie ceny na raty

Jednakże wiele osób niemających doświadczenia w organizacjach pogrzebów popełnia jeden, dość poważny błąd. Polega on na jednoczesnym korzystaniu z usług wielu zakładów. Gdy to zrobimy, nie uzyskamy na pewno żadnego rabatu, ani nie podzielimy całej kwoty na raty. Lepiej więc zdecydujmy się na jedną firmę, nawet jeśli niektóre jej usługi pogrzebowe są dość drogie. Porozmawiajmy z jej właścicielem i spytajmy, czy mamy możliwość rozłożenia sobie sumy na raty. Jeśli tak, skorzystajmy z tego, a będziemy mogli co miesiąc płacić firmie mniejszą kwotę, co już nie będzie dużym problemem. Unikniemy wtedy jednorazowego, ogromnego wydatku.