Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Telesprzedaż jako profesja dla młodych

Młode postaci, które wkraczają dopiero na rynek pracy stają przed nie lada wyzwaniem. Ciężko jest bowiem w tych czasach przyuważyć dowolną profesję bez posiadania przydatnego doświadczenia. Zdobyte wykształcenie schodzi w tym względzie na tło – o ile uwieńczone studia nie były tematyczne, nieraz bynajmniej nie użyczają się podczas poszukiwania profesji.

Co można doradzić żakom, których czeka jeszcze niewiele lat nauki? Najlepsza przychylna brzmi: zapoczątkuj mieć posadę tak wcześnie, jak to do zrobienia. Nie oznacza to albowiem utraty kompletnego wolnego terminu ani możliwości studenckiej frajdy. Starczy profesja na pewną część etatu. Nie dosyć, że zapewni ona subsydiarny zastrzyk gotówki, to jeszcze dostarczy drogie doświadczenia. Zdumiewającym projektem na pierwszą robotę dla scholara jest telesprzedaż.

Telesprzedaż to zajęcie, którym trudnią się postaci pracujące w tak zwanym call center. Telemarketerzy kontaktują się każdego dnia z dziesiątkami petentów, starając się w dodatku dystrybucję produkty względnie usługi pewnych spółek. Nie jest to praca nieskomplikowana, przeciwnie zaś oczywiście nadzwyczaj nauczająca. Studenci wybierają telesprzedaż ze względu na to, że chlebodawcy nagminnie nie czekają od nich wcześniejszych doświadczeń. Niektórzy scholarowie kierują się także możliwościami awansu – a te praktycznie trafiają się obszerne. Wystrzałowy konsultant na pewno w szwungu pierwszych niewielu miesięcy może trafić do ciekawszych i bardziej prawidłowo płatnych projektów, albo starać się o przeniesienie na infolinię ewentualnie dział retencji, reklamacji bądź rewindykacji. Każde z wymienionych warsztatów wymusza naprawdę pewnego obycia z obsługa delikwenta, z tej przyczyny zazwyczaj nie są one dostępne dla nowo zatrudnionych aspirantów.

Dla części osób profesja w call center będzie jedynie epizodem, dla innych może stać się trybem na życie. Jeżeli chcesz wypróbować, czy sprzedaż będzie Twoim konikiem, call center to nienaganne miejsce by się o tym ująć. O ile okaże się iż nie – cóż, nadal będziesz miał za sobą niezwykle ciekawe doświadczenia, które przydadzą się w pozostałych miejscach profesji!