Wybór przychodni lekarskiej

Wybór przychodni lekarskiej

Z pewnością każdy wie, że na terenie całego kraju działa dużo przychodni lekarskich. Niektóre z nich oferują opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, inne są to niepubliczne placówki i opieką objęci More »

Drewno i jego rodzaje

Drewno i jego rodzaje

Na naszym rynku mamy bardzo wielu producentów którzy oferują wam różnego rodzaju drewno. I jak się okazuje takiego drewna jest naprawdę bardzo dużo, dlatego często sami do końca nie wiemy w co More »

Okulary vermari – najlepszy wybór

Okulary vermari – najlepszy wybór

Szukasz dobrych okularów sportowych, ale nie możesz nigdzie znaleźć takich, które naprawdę by Ci odpowiadały? Chcesz, aby były wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim, aby spełniały swoje zadanie, zatem naprawdę i skutecznie More »

Marki dla graczy

Marki dla graczy

Corsair to jedna z wiodących marek zajmujących się produkcją pamięci RAM. Ponadto, w ofercie Corsair naleźć można również pamięci Flash. Są one sprzedawane w dwojaki sposób, albo w postaci układów elektronicznych dla More »

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Co musisz wiedzieć o drewnie egzotycznym

Drewniane elementy wystroju wnętrz czy dekoracji zewnętrznej zyskują coraz większe grono zwolenników. Przez wiele lat tego typu aranżacje były raczej rzadko spotkane, ponieważ na jakiś czas drewno poszło praktycznie całkowicie w odstawkę. More »

 

Wady zarabiania na Bitocinie

„Bez ryzyka nie ma zabawy” – to przysłowie idealnie pasuje do świata biznesu. Chociaż tutaj słowo zabawa można by zastąpić słowem pieniądze, bo to na nich zależy tym, którzy wybierają dla siebie ten świat. Gdy chcą zarobić jak najwięcej, nieraz sięgają po niestandardowe sposoby zarabiania, czyli inwestują w blockchain, by potem poczekać na moment, w którym jego sprzedaż będzie się im opłacać. Pracują po prostu z kryptowalutami i uznają, że nich zdołają najwięcej zarobić, nie zważając nawet na wady tego sposobu zdobywania pieniędzy. A niestety ma on tych wad całkiem sporo, zatem powinien poznać je każdy, kto pomyślał chociaż raz o inwestycji w bitcoiny. Co więc należy do wad tej metody zarabiania?

Spore ryzyko, mocna konkurencja i wysoki wkład początkowy

Tak naprawdę nie każdy może nawet przetestować to, czy poradziłby sobie w biznesie polegającym na handlowaniu kryptowalutami. Dlaczego? Ponieważ by nimi handlować, trzeba mieć je za co kupować, czyli w swój biznes najpierw trzeba włożyć spore pieniądze. To za nie należy kupić nietani blockchain i ich część przeznaczyć na poradniki o bitcoinach, dlatego cały kapitał wynosi ostatecznie nieraz kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do tego dochodzi jeszcze ryzyko związane z przeprowadzonymi akcjami, bo z nim zmagają się wszyscy zwolennicy bitcoinów, chociaż akurat ci doświadczeni bardziej je sobie chwalą. Oni wręcz ubóstwiają czuć ten dreszczyk emocji, gdy polują na fantastyczne oferty dostępne na giełdach, dlatego nie przeszkadza im ryzyko, którego jednak przeciętny człowiek może nie znieść.

Ten początkujący na pewno będzie mieć też problemy z wybiciem się na rynku, bo nie każdy może chcieć mu od razu sprzedać swój blockchain, skoro jeszcze nie zdobył on zaufania wprawnych zawodowców. Spotka się też na pewno ze sporą konkurencją, która już zdążyła uzyskać solidne doświadczenie i nim go wyprzedza nawet o kilka kroków, zawsze wcześniej dowiadując się o dobrych ofertach. Są to główne wady, które sprawiły, że tak niewiele osób korzysta z bitcoinów.